Breaking News

Továbbképzés pályázati forrásból

Pályázati forrásból valósult meg az Aranykapu óvodában a fejlesztő pedagógus továbbképzés, a szakképesítés megszerzésével minden csoportban lehetővé válik az egyéni fejlesztés, hátránykompenzáció. A projekt elnevezése: „Egyenes út”- az óvoda – iskola átmenet könnyítése.

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósult meg, 2010.09.01-től 1012.06.30-ig. közreműködő szervezet: Oktatási és Kulturális Minisztérium Támogatáskezelő igazgatósága.

A pályázat során 1 fő óvodapedagógus, Szilágyi Lászlóné kettő év  alatt fejlesztőpedagógus szakképesítést szerzett. Ezzel valamennyi csoportunkban dolgozik  fejlesztőpedagógus, mely nagymértékben megkönnyíti a hátránnyal induló gyermekek egyéni ,csoportjában történő fejlesztését. Ez a pályázat lehetővé tette óvodánk és óvodapedagógusunk szakmai megújulását. A pályázat keretén belül óvodánk a továbbképzés elősegítésének érdekében 1 db laptopot is tudott vásárolni.

TÁMOP-3.1.5-09/A-2-2010-0118 programja befejeződött.

Kulcsárné Kun Katalin
projektmenedzser

Nincsenek megjegyzések