Jól kezdték az őszt az Árpád S.E. úszói

Nagy létszámú, 30 fős csapattal vett részt az egyesületünk az ősz első úszóversenyén Szentesen. Október 26-án rendezték meg a Szentes Sprint a Kurca Kupáért nemzetközi úszóversenyt.
Úszóink szorgosan gyűjtötték az érmeket. A 26 medálból: 4 arany, 9 ezüst és 13 bronz lett. 25 úszóklub 450 versenyzője állt rajtkőre a rangos megmérettetésen. Az egyesületbe igazolt 19 éves versenyző, Gyulai Dávid arannyal debütált hajdúszoboszlói színekben. Rajta kívül ki kell még emelni Andriychuk Alexandrát (12), aki számos érmei mellé még 2 aranyat is bezsebelt. Egyébkén Alexandra lett a 2003-ban született leányok legeredményesebb úszója, külön díjat kapott! Dancs Márton (13)a Thököly Imre Általános Iskola tanulójaként sem tétlenkedett! Ő egyébként a váltó érmekkel együtt 6 ezüst és 1 bronz érmet gyűjtött be. Suba Zsófi (12) a mellúszásban állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára! Külön öröm számunkra, hogy a 25 csapat közül az előkelő 4. helyen végzett:  334 ponttal a hajdúszoboszlói úszóklub.