Megkapták diplomájukat a frissen végzett TTK-sok

Meghatóan szép eseményen, ünnepélyes keretek között vették át diplomájukat a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara végzősei a szombaton az egyetem díszudvarán rendezett diplomaátadó ünnepségen.
BSc nappali tagozat

Biológia (BSc)
Adamecz Zsuzsanna, Balajti Máté, Batta Ágnes, Bíró Brigitta, Boros Éva, Buzás Rebeka Franciska, Czentye Kinga, Czipták Brigitta, Dienes Henrietta, Drótos Réka, Erdélyi Mária Irén, Falvai Ágnes, Fóris Ildikó, Fürstál Barbara, Gajdán Alexandra Éva, Gajdos Zoltán, Gulyás Anett Kincső, Gyöngy Martina, Gyurcsó Klaudia, Hartmann Johanna, Jeles Krisztina, Kaszanyi Fanni, Kecskés Kristóf, Kerezsi Bea, Király József, Kiss Judit, Kónya Gábor, Kovács Claudia, Kovács Fruzsina, Kovács Zoltán, Könczöl Péter, Lovas Bence, Lőrinc Alexandra, Lukács Dóra Larissza, Mecsei Szabina, Moczok Stella, Mohácsi Rebeka, Nádasdi Dávid Tamás, Nagy Ármin, Nagy Kitti, Némethi Zaránd, Ottó Beatrix, Palakovics Dóra, Pálóczi Fruzsina, Pannuska Anett, Pavlikovics Zsuzsanna, Pintér Fruzsina, Puskár Nikolett, Rácz Hanna Viktória, Rakoncza Petra, Rásó Klaudia, Rohrer Violetta, Rusznyák Nikolett Éva, Sarka Szabina, Sárkány Barbara, Simon Szabolcs, Singlár Zoltán, Szabados Judit, Szabó Alex Noel, Szabó Fruzsina, Szabó Gréta, Szabó Katalin, Szalai Dorina, Szanyi Kálmán, Szeőcs Dóra, Szücs Noémi, Takács Szonja Izabella, Torják Eszter, Tóth Gabriella, Tóth Tünde, Udvarhelyi Gergely, Varga Anikó Rózsa, Várkoly Tamás, Vilimszky Zsófia Blanka, Zám Brigitta

Biomérnök (BSc)
Kiss Alexandra, Morvay Bence, Plaszkó Tamás, Répási Dóra, Varga Csilla

Fizika (BSc)
Balázs László, Dankó Zsolt, Hete Zoltán, Jáger Gabriella, Juhász Marcell, Körei Réka Enikő, Mészáros Gergely Sándor, Sárközi Attila Gábor, Szántó Géza Levente, Tóth Lóránt, Varga Flóra, Vas Norman Félix, Vékony Vilmos

Földrajz (BSc)
Abriha Dávid, Ajtai Barbara Éva, Bacsó Balázs, Czinke Réka, Csajbók Zoltán, Cservák Flóra, Fülöp Annamária, Kati Judit, Kocsány Zoltán, Kóczán Balázs István, Kóti Attila, Lengyel Fruzsina Lilla, Mag József, Márkuj Tímea, Mészáros Márk, Miklós Viktor, Oláh Donát, Ormós Evelin, Papp Zsófia, Salánki Annabella, Szatmári Kristóf, Varkonyi Hajnal

Földtudományi (BSc)
Bacsu Dániel, Berki Zoltán, Dobos Ferenc, Encs Balázs, Jakab Gábor, Kovács Viktória, Kupash Eleonora, Leimeter Alexander

Kémia (BSc)
Agárdi Gábor, Angyal Dávid, Balogh Ádám, Barsi Máté Zsolt, Borbély Dóra, Braun Ádám, Csépes-Ruzicska Luca Judit, Diószegi Róbert, Fige Hajnalka, Gál Dénes Ferenc, Galó Norbert, Gyenes Eszter Luca, Hajnal Nikolett Éva, Harsányi Balázs, Horváth Anita, Jánosi Nikolett, Katonka Gábor, Kelemen Dóra, Kéri Gitta, Kiss Henriett, Kósa Gusztáv, Makai Attila, Medgyesi Zoltán, Nagy Cynthia Nóra, Nagy Péter Tamás, Nyíri Anett, Nyiri Hajnalka, Pántya Katalin, Rinyu Doloresz, Scheibli Zsófia, Sóvágó Dávid, Szabó Rebeka, Szanics Rita, Szűcs Noémi, Tarczali-Sarudi Péter, Tóth Kristóf Attila, Vámosi Adrienn, Vetési Zsolt

Környezettan (BSc)
Barcza Máté, Kerekes Donát, Márton Anita, Völfli Dávid

Matematika (BSc)
Bodnár Katalin, Cserép Orsolya, Dávid Evelin, Fórián László, Geng Andrea, Görcsös Dalma, Karaffa Renáta, Kántor Enikő, Korponai Edina, Mészáros Ágnes, Mészáros Anett, Molnár Johanna, Nagy Katalin, Oláh Márk, Orbán Ágnes, Ősz Petra, Popovics Anett, Szabó Nikolett, Zsidai Emese

Vegyészmérnök (BSc)
Balogh Aletta Mónika, Borbély Gábor, Bukszár Barbara, Busák Réka Izolda, Czine Tamás, Csanádi Éva, Dancs Henrietta, Deli Vivien Fanni, Dobre Éva, Ésik Bernadett, Gyuris Katinka, Halász Zoltán, Katona Nóra Erzsébet, Kerekes Gabriella, Kónya Tamás, Lantos Yvett Mária, Lóczi Szilvia, Márton Richárd, Miskolczi Máté, Molnár Patricia, Müller Bella, Nagy Boglárka, Nyitrai Gabriella, Pál Petra, Papp Szilvia Titanilla, Pásztor Éva, Veres Bence

Villamosmérnök (BSc)
Csige Zoltán, Csire Gábor, Elek Árpád Zoltán, Halász János, Kókai Dávid Miklós, Lippa Olivér, Nagy Norbert, Orbán László, Orosz Imre Endre, Padányi Viktória, Papp Gábor, Papp Tibor, Szabó Bence, Terebes Ádám Zsolt

BSc levelező tagozat
Vegyészmérnök (BSc)
Árgyelán Anna, Kaszás László, Nyári Bernadett

Villamosmérnök (BSc)
Fülöp Ferenc, Kurucz István, Szuna Zoltán

BSc angol nyelvű képzés
Chemical engineering (BSc)
Al Khalidi Omar, Miladi Malek, Salik Zaynab Ahmed, Thaliath Tesson Joe, Zhao Zijian

MSc nappali tagozat
Alkalmazott matematikus (MSc)
Bezzeg Dávid, Bulyovszky Balázs, Dudás Ádám, Horváth Renáta Erika, Kacsari Nikoletta, Szabó Gréta, Szabó Réka, Szák-Kocsis Csilla, Szunai Zsuzsa

Anyagtudomány (MSc)
Kádár Viktória, Kerékgyártó Roland, Kovács Réka Lilla, Németh Levente

Biológus (MSc)
Fekete Réka, Fillér Csaba, Kelemen Fruzsina, Kemecsei Evelin Ivett, Lénárt Kinga, Mizsei Edvárd, Molnár Dávid János, Pabar Sándor Attila, Papp Eszter, Sebestyén Flóra Zsuzsa, Szabó Adél, Szabó Gyula, Zakarné Aszalós Zsuzsa

Biomérnök (MSc)
Almási Réka, Fejes Balázs, Kálnási Béla Zsolt, Kaskötő Péter Dávid, Kukuts Péter, Mályi Kristóf Géza, Radnóti Enikő

Biotechnológia (MSc)
Andrásdi Zsanett, Bákány Bernadett, Bánszki Zsombor, Bárány Alexandra, Becsei Ágnes, Combi Zsolt Sándor, Domokos Apolka Hajnalka, Hanyicska Martin, Imre Alexandra, Kenesei Ádám, Kovács Evelin, Kovács Zoltán, Mancsiczky Sára Orsolya, Miczi Márió, Molnár Anna, Murguly Mátyás, Nagy Flóra, Nagy Valéria, Szabó Emese, Szabó Enikő, Takács Tamás Tibor, Vladár Anita

Fizikus (MSc)
Csepregi Ákos, Gulyás Szilvia, Nagy Ádám, Nagy Anett, Szegedi Tibor Norbert

Geográfus (MSc)
Agárdi Péter, Birtók Ferenc, Buda Áron, Csonka Gábor, Deák Attila, Ficsór Kitti, Halmai Márton, Illár Máté, Jakab Dávid, Kanyok Gergő, Király Klaudia, Kiss Barbara, Kiss Emőke, Kiss Judit, Németh Gábor, Nyisztor Ákos, Ondok Lilla, Orbán Nóra, Papp Anita, Papp István, Pógyor Karolina, Repa Richárd, Széplaki Dóra, Tokár Dániel

Hidrobiológus (MSc)
Berényi Mónika, Bogár Fruzsina, Czakó Emese, Csuja Dóra, Dancsi Ádám, Fekete Judit, Karap Laura, Lengyel Kristóf János, Lukács Áron, Miklós Máté, Mucza Orsolya, Nagy Ákos, Ősz Krisztina, Takács Fanni

Környezettudomány (MSc)
Herman Petra, Kecskés Dóra, Lipusz Norbert, Molnár Vanda Éva, Szána Attila

Matematikus (MSc)
Hajdú Sándor Bálint, Lucskai Gábor, Orosz Éva Zita, Remete László

Tanári mesterszak
Iszály Zsófia, Kucsa Gergő

Vegyész (Msc)
Ács Zsuzsanna, Balog Péter, Botár Richárd, Bunda Szilvia, Fellegi Flóra, Hámori Csaba, Hamza Anett, Kacsir István, Kocsi Judit, Kovács Henrietta, Laskai Aliz, Látrán Mihály, Makrai Andrea, Nagy Brigitta, Nagy Sándor, Nagy Tamás Milán, Najóczki Ferenc, Pinke Diána Dorottya, Sütő Attila, Szabados Anna, Szabó Katalin, Szakács Andrea, Szántó János, Szarvas Edit, Szűcs Péter, Vágó Barbara

Vegyészmérnök (MSc)
Balogh Vivien, Dobronyi Szabina, Ficsór Lívia, Gulyás Réka, Heim Anette, Korcsmáros Dóra, Nagy Zsófia, Oláh Zoltán, Orosz Dóra, Puhola Brigitta, Süvöltős Kitti, Szikszai Róbert

MSc levelező tagozat
Biológus (MSc)
Barancsiné Szűcs Judit, Borák Balázs Sándor, Darida Viktória, dr. Mózes Julianna, Lőrincz Eszter Éva, Majoros Erika, Süki Nikolett Erika, Tánczos Bence

Tanári mesterszak
Elek Anett, Gráner Andrásné, Hajós Gréta, Herendi Borbála, Maruzs Orsolya, Nagy Jenő, Nagy Katalin, Nagy Mónika Edina, Orosziné Balogh Andrea, Sarkadi-Ivák Petra, Szabó Erika, Tamási Kitti, Törökné Klenczner Tünde

Egyetemi képzés
Biológus
Szabó Árpád

Geográfus
Kristófné Fekete Regina, Bodnár Zsolt, Gulyás Gábor

Környezettudomány
Bukta Anita, Fórizs Diána

Matematikatanár
Szabó László

Szakirányú továbbképzés
Alkalmazott geoinformatikus
Bartók Tamás, Csegény József, Dávid István János, Lossosné Hajdu Katalin, Seregi Ferenc, Veresné Gyurkó Vivien

Környezetvédelmi és -fejlesztési szaktanácsadó
Koczka Zsolt

Pedagógus szakvizsga
Dr. Feketéné Kiss Judit

Angol–magyar természettudományi szakfordító
Buzetzky Dóra Beáta, dr. Boros Norbert, Franyó Dorottya, Garda Zoltán, Takács Bernadett, Tolnai Emese

Német–magyar természettudományi szakfordító
Szima Erzsébet

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések